Studencie! Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i warsztaty

Organizacja zajęć w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie spowodowała, że w tej chwili realizowane są jedynie szkolenia online: "Język angielski praktycznie" oraz "Metodyka. wyszukiwanie i prezentowanie informacji naukowej". Pozostałe szkolenia i warsztaty realizowane będą po zmianie organizacji prowadzenia zajęć.

Prosimy o śledzenie informacji dotyczących szkoleń na naszej stronie internetowej.

Rekrutacja na szkolenia jest ciągła.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem!

Więcej informacji:

Bezpłatne szkolenia i warsztaty

szkolenia@up.lublin.pl

nr tel: 81 445 66 05

Wszystkie działania oraz  są organizowane w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”- nr  POWR.03.05.00-00-Z232/17"

Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie” realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Oś III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych

logo projektu.png (14,87 kB)