Spotkajmy się!

Znajdziesz nas na Głębokiej i w sieci

Biuro Karier

20-612 Lublin, ul. Głęboka 31

e-mail: kariera@up.lublin.pl

poniedziałek - piątek w godz. 7.00-15.00

Doradcy zawodowi:

e-mail: dorota.piekutowska@up.lublin.pl

e-mail: magdalena.bohuniuk@up.lublin.pl

Czym zajmujemy się w Biurze?

• Organizowanie warsztatów i szkoleń przygotowujących studentów do wejścia na rynek pracy
  • Doradztwo zawodowe
  • Współpraca z instytucjami rynku pracy
  • Kontakty z pracodawcami oferującymi miejsca praktyk, staży i pracy
  • Monitorowanie zmian na rynku pracy
  • Badanie losów zawodowych absolwentów UP w Lublinie
  • Utrzymywanie kontaktów z absolwentami
  • Porozumienie o wykonywaniu świadczeń przez wolontariusza

O nas

Skoro tu jesteś, to znaczy, że rozumiesz jak ważny jest pierwszy kontakt ze światem biznesu jeszcze w trakcie studiów. Wspólnie sprawimy, by Twoje doświadczenia zawodowe stały się początkiem udanej kariery. Pomożemy Ci stworzyć profesjonalne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli chcesz, możesz umówić się na konsultacje z doradcą zawodowym. Dodatkowo możesz skorzystać z warsztatów, które organizujemy.

Zapraszamy do Biura Karier!

Czym zajmujemy się w Biurze Karier?

Dbamy o rozwój i przygotowanie studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy oraz aktywnie współpracujemy z biznesem i firmami partnerskimi. Nawiązujemy kontakty z renomowanymi instytucjami polskimi i zagranicznymi.

Za pomocą zintegrowanego systemu badania kompetencji wykonujemy diagnostykę potencjału zawodowego studentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować kandydatów do potrzeb konkretnych firm i stanowisk.

Każdego roku organizujemy wiele ciekawych szkoleń oraz warsztatów dotyczących np.szkolenie AutoCAD czy przygotowania biznesplanu.  Zapraszamy również na spotkania prowadzone są przez przedstawicieli firm, organizacji i instytucji rynku pracy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą inspirując studentów do aktywizacji zawodowej.

Wśród naszego zespołu pracują doradcy zawodowi, którzy oferują pomoc w pisaniu CV, przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej oraz wyborze ścieżki kariery.

Jesteśmy częścią Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, wszystkie nasze usługi są bezpłatne.

Nie możemy doczekać się spotkania z Tobą.

Sprawdź naszą ofertę i odwiedź nas na ulicy Głębokiej!