0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Relacja ze spotkania branżowego

!!!-maly!-LOGOTYP-LOGO-BIUR.jpg (12,62 kB)

 

W dniu 21.05.2024 roku Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zorganizowało spotkanie z Firmą „PZL Świdnik” S.A.

Prelekcję prowadziła: Pani Aleksandra Dąbrowska – specjalista HR w firmie.

Spotkanie dedykowane było studentom kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz wszystkim zainteresowanym pracą w międzynarodowym zespole Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Wydziału Inżynierii Produkcji: Prodziekan dr hab. Monika Stoma, prof. Uczelni oraz mgr inż. Emilia Osmólska.  

Z ramienia Biura Karier obecne były Panie doradczynie zawodowe: Dorota Piekutowska oraz Magdalena Bohuniuk.

Przedstawicielka Firmy poinformowała o programie rozwojowym Firmy "PZL-ŚWIDNIK" S.A. dedykowanym naszym studentom.

 

Relacja foto tutaj: relacja z wydarzenia

Informacje o programie- TUTAJ – rekrutacja trwa do 9 czerwca 2024 roku.

 


Informacje o FIRMIE:

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Koncern zatrudnia ponad 49 tysięcy osób w zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych głównie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce.

Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego.

Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwijamy się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami naszej Grupy.


Biuro Karier

20-612 Lublin, ul. Głęboka 31

(81) 445 66 05

e-mail: kariera@up.lublin.pl


STUDENCIE

Regularnie, klika razy w semestrze zapraszamy dla Ciebie przedstawicieli pracodawców, którzy przedstawią działalność swojej firmy oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Taka interakcja będzie dla Ciebie doskonałym sposobem na poznanie firm o różnej wielkości i różnych profilach działalności. Dowiesz się o specyfice pracy na określonych stanowiskach, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji, możliwościach rozwoju osobistego oraz ścieżkach kariery.

Na spotkaniach uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Pracodawców reprezentują osoby odpowiedzialne za HR, od których zależy rekrutacja pracowników. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV


Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej