0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Marka osobista w sieci 2023 - Meetupy na UMCS z ekspertami

Treść organizatora:

Meetupy grafika główna (1).png (744,24 kB)

Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023  to jeden z wielu projektów, który Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS (BRK) realizuje wspólnie z Santander Bank Polska. W tym roku BRK zaprosiło do współpracy ekspertów i ekspertki, którzy pokażą jak połączyć rozwój zawodowy i pasję poprzez działalność w sieci. Prelegenci i prelegentki obecnej edycji #Meetup UMCS zdobyli popularność w sieci zakładając m. in. własny kanał na Youtube, profile na FB, Tiktok i inne. Zbudowali i stale rozwijają wielotysięczne społeczności dbając o to aby stale zaskakiwać odbiorców coraz bardziej interesującymi treściami. Spotkania zaplanowane są na listopad i grudzień 2023 (zobacz harmonogram spotkań na stronie Biura Rozwoju Kompetencji UMCS).

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na spotkania stacjonarne, podczas których prelegenci/prelegentki opowiedzą, jak stali się osobowościami internetowymi. Czy taka droga zawodowa daje satysfakcję i rekompensuje zainwestowany wysiłek i czas w budowanie własnej marki w sieci?

frgd.png (233,75 kB)

Spotkania z naszymi gośćmi to także niepowtarzalna okazja, aby poznać ludzi, którzy rozwijając swoją pasję odnieśli sukces, wykorzystując potencjał Internetu i mediów społecznościowych oraz dowiedzieć się, jak zacząć swoją przygodę z tworzeniem własnej marki w sieci.

 

W ramach projektu Stypendium Santander | #Meetup UMCS, BRK zaprasza na 4 spotkania, których motywem przewodnim jest hasło „Marka osobista w sieci”. W ramach przygotowanych spotkań uczestnicy/czki posłuchają na żywo:

  • Dr. Tomasza Rożka – twórcy kanału „Nauka. To lubię”, który opowie o tym jak prowadzi się kanał popularyzujący naukę, skąd czerpie inspiracje i jak interesująco można sprzedać naukę w mediach.
  • Paulinę Mikułę z kanału „Mówiąc inaczej”, z którą porozmawiamy o początkach jej kariery internetowej oraz o zmianach zachodzących w języku polskim.
  • Prof. dr. hab. Andrzeja Dragana, który przybliży wpływ sztucznej inteligencji na współczesną naukę i rynek pracy oraz możliwe konsekwencje i zmiany wynikające z rozwojem AI.
  • Konrada Gładyszka z kanału „Między Słowami”, który opowie o swojej drodze edukacyjnej i zawodowej związanej z psychologią i komunikacją międzyludzką oraz o tajemnicach mowy ludzkiego ciała.
  •  

Zapisy trwają do 19 listopada. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Uczestnicy i uczestniczki mają możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa. Aby go otrzymać konieczna jest obecność na wszystkich czterech spotkaniach stacjonarnych.

Dodatkowe informacje na temat Programu i poszczególnych spotkań znajduję się na stronie Biura Rozwoju Kompetencji UMCS.


Zapisz się już dziś klikając w poniższy przycisk:

545.png (8,43 kB)

Dodatkowo, poza czterema stacjonarnymi spotkaniami, każdy/a z uczestników/czek otrzyma dostęp do trzech nagrań online przygotowanych przez Patrycję Lipińską-Witowską (st. specjalistka ds. employer brandingu Biuro Marki Pracodawcy, Kultury i Pozyskiwania Talentów), które będzie mógł odtworzyć na swoim urządzeniu w dowolnym momencie w czasie trwania Programu.

 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej