ZAPRASZAMY NA PANEL Z PRACODAWCAMI (9 edycja)

Studencie/Studentko
Zapraszamy na panel z pracodawcami:

Data: 30 marca br. środa
godzina : 8.00-11.00
miejsce:  Agro II  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 15, sala nr 102

Paneliści:
  •  Doradcy EURES. Wydział Pośrednictwa Pracy WUP w Lublinie realizuje zadania związane z międzynarodowym przepływem pracowników na terenie UE, tj.  pośrednictwem pracy w ramach sieci Europejskich Służb    Zatrudnienia i koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń dla bezrobotnych. T· Temat: "Mobilność na europejskim rynku pracy, czyli jak szukać pracy za granicą. Europejski Portal Mobilności Zawodowej”.
  • Firma Camp Leaders - · spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych. Opowiemy o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu. Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek programu (obie prelegentki kilkakrotnie brały udział w programie)
  • Szkoła Jachtingu YACHT KLUB POLSKI.

plakat Panele2022.jpg (696,82 kB)