Zapraszamy na kolejny Panel z Pracodawcami jeszcze w kwietniu! (11 edycja)

ZAPRASZAMY NA PANEL Z PRACODAWCAMI

Studencie/Studentko
Zapraszamy na panel z pracodawcami:

Data:      28 kwiecień br. czwartek
godzina : 9.00 - 12.00
miejsce:  Sala Rady Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii

Paneliści:

• Doradcy EURES. Wydział Pośrednictwa Pracy WUP w Lublinie realizuje zadania związane z międzynarodowym przepływem pracowników na terenie UE, tj.  pośrednictwem pracy w ramach    sieci  Europejskich Służb   Zatrudnienia i koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń dla bezrobotnych. Temat: "Mobilność na europejskim rynku pracy, czyli jak szukać pracy za granicą. Europejski Portal Mobilności Zawodowej”.

• Przedstawiciele Firmy Stock-Polska Sp zo.o.

Tytuł prelekcji: Mamy MOC – Od pomysłu po realizację, czyli proces powstawania nowych produktów Stock Polska w 6ciu etapach.

Opis prelekcji:

Podczas spotkania, dowiesz się jak wygląda praca nad nowymi produktami w Stock Polska od pomysłu, do realizacji, bez pominięcia niezbędnych surowców i procedur jakościowych. W trakcie 90 minut przeprowadzimy Cię przez 6 działów, dzięki którym poznasz jaką drogę przechodzi produkt zanim wyjedzie z Zakładu Produkcyjnego i trafi na półki sklepowe. Gwarantujemy ogromną dawkę ciekawostek prosto z obszaru produkcji!

Opis Firmy:

Firma Stock-Polska Sp zo.o. jest jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Historia firmy sięga roku 1906, kiedy to Emil Plage, znany przemysłowiec i wizjoner z Lublina, postanowił założyć pierwszą destylarnię spirytusową w swoim rodzinnym mieście. Takie były początki Polmosu Lublin, znanego dziś jako Stock Polska. Firma stanowi ważną część międzynarodowej firmy Stock Spirits Group.

Flagowe marki, takie jak Żołądkowa de Luxe od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Specjalność Stock Polska to zarówno alkohole smakowe: Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Saska oraz dynamicznie rozwijany portfel wódek czystych, w którym znajdują się Żołądkowa de Luxe, Stock Prestige, Amundsen, Orkisz, a także wódki Żubr i 1906. Portfolio Firmy również obejmuje likiery i brandy. Jako lider w dziedzinie innowacji Firma stale poszerza ofertę produktów, nie tylko reagując na bieżące potrzeby konsumentów, ale także kreując nowe trendy na rynku alkoholi.

Siedziba  firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul. Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

• Dorota Marniak - Firma Camp Leaders · spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie  o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze  wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu   kontraktu. Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek program.

Serdecznie zapraszamy na Panel.

plakat Panele2022.jpg (696,82 kB)