Zapraszamy na kolejny Panel z Pracodawcami (12edycja)

Studencie/Studentko

Zapraszamy na panel z pracodawcami:

Data:     4 listopad 2022r.
godzina :  7.30 - 10.30
miejsce: Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31,  Sala nr 308

Paneliści:

1. Magdalena Olszowa Domowy Hotel dla Psów "U REKSA" MAGDALENA OLSZOWA -

Opis ze strony:https://psie-hotele.pl/hotel/domowy-hotel-dla-psow-u-reksa: "Hotel  dla zwierząt położony jest we wsi Rudka Kozłowiecka niedaleko Lublina.

W  hotelu nie ma kojców ani klatek, goście są domownikami, sami wybierają sobie miejsce do spania i do jedzenia. Ilość miejsc w hotelu jest ograniczona."

2. Marta Sadłowska- Doradca EURES, Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Wydział Pośrednictwa Pracy WUP w Lublinie realizuje zadania związane z międzynarodowym przepływem pracowników na terenie UE,

pośrednictwem  pracy w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia i koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń dla bezrobotnych.

Temat: "Mobilność na europejskim rynku pracy, czyli jak szukać pracy za granicą. Europejski Portal Mobilności Zawodowej”.

3. Dorota Marniak Camp Leaders Poland sp. z o.o. Firma Camp Leaders - spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu.

Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek program

Zapewniamy catering - pyszną kawkę lub herbatkę z ciastkiem!

Serdecznie zapraszamy!

panele_nowy.png (497,02 kB)