0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Zapraszamy na kolejny Panel z pracodawcami - 17 edycja

bzpłatne szkolenia i warszaty.jpg (145,41 kB)

Zapraszamy na kolejny Panele z Pracodawcami (16 edycja)

Studencie/Studentko

Zapraszamy na Panele z Pracodawcami:
 
I PANEL - 16 edycja
 
data:        28 listopad 2022r(poniedziałek)
godzina :   7.45 - 10.45
miejsce:    Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Sala Seminaryjna numer 418, ul. Akademicka 15

 

Paneliści:

 

1. Andrzej Ścibura - Dyrektor Regionalny o/ Lublin Firma BaWay.

BayWa Agro Polska Sp. z o.o. od 2014 roku profesjonalnie wspiera rolników wiedzą i doświadczeniem. Korzysta z blisko 100 lat doświadczeń niemieckiej BayWa AG. Firma proponuje kompleksową obsługę od siewu po korzystną sprzedaż płodów rolnych. Firma zaopatruje w starannie dobrane do rodzaju gleby nasiona, najlepsze środki ochrony roślin i nawozy. Oferuje usługi do efektywnego zarządzania gospodarstwem - program NEXT Farming. Prowadzi szkolenia polowe dla rolników. Kompetentnie doradza, dzięki czemu klienci współpracujący z Firmą mogą osiągać najlepsze wyniki. Pracują z entuzjazmem, znają lokalny rynek, a klientom oferujemy indywidualne podejście. Dla klientów są zaufanym, bliskim partnerem.Firma Ekogwarancja PTRE Sp. zo.o. 

 

2. EKOGWARANCJA PTRE Sp. z o.o.

Firma powstała 19 marca 2002 roku kontynuując działalność Polskiego Towarzystwa Rolnictwa Ekologicznego [PTRE], zajmującego się kontrolą i certyfikacją gospodarstw ekologicznych od 1 kwietnia 1993   roku.  Ekogwarancja PTRE jest największą ogólnopolską Jednostką Certyfikującą /dane Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi/ i tym samym wiodącą jednostką certyfikującą wyroby w systemie rolnictwa ekologicznego. Firma współpracuje z największą liczbą rolników i firm produkujących żywność ekologiczną. Produkty spożywcze z gospodarstw i firm kontrolowanych przez Ekogwarancja PTRE są eksportowane do krajów UE i USA. Obecnie Firma EKOGWARANCJA PTRE Sp. z o.o. jest jednostką certyfikującą największą liczbę producentów ekologicznych w Polsce. Oferowane przez Firmę usługi certyfikacji wykonywane są zgodnie z wymaganiami międzynarodowej normy PN-EN ISO/IEC 17065:2013 „Ocena zgodności. Wymagania dla jednostek certyfikujących wyroby i usługi. W tym obszarze Firma posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji nr AC 102. Firma jako pierwsza w Polsce uzyskała upoważnienie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - został nam nadany numer identyfikacyjnym PL-EKO-01.

 

3. Dorota Marniak - Program Manager Camp Leaders Poland sp. z o.o. Firma Camp Leaders


Pani Dorota Marniak poprowadzi szkolenie: „Rozmowa rekrutacyjna po angielsku”.Podczas wydarzenia zostaną omówione najczęstsze pytania zadawane przez rekruterów, przydatne zwroty oraz często popełniane błędy. Będziecie mogli posłuchać również o tym jak wyglądają amerykańskie campy i jak możecie wyjechać na wakacje do USA na program Work and Travel. Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji i wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu. Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestników programu.

 

plakat-szkolenia-Panele-2022.png (321,94 kB)

Panele z pracodawcami organizowane są w ramach: Projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie” realizowanego przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

flagi.png (27,63 kB)

 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej