XII Ogólnopolska Konferencja „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”

k29042021.jpg (2,48 kB)

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy studentów i młodych naukowców do udziału w XII Ogólnopolskiej Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”, która odbędzie się online 11 czerwca 2021r.

Zakres tematyczny konferencji:

• Ekonomia, finanse i zarządzanie
  • Turystyka i ekologia
  • Nauki medyczne i zdrowie
  • Prawo, polityka i bezpieczeństwo
  • Innowacje technologiczne i IT
  • Dziennikarstwo i nowe media
  • Wszystkie wymiary cyfryzacji (All dimesions of digitial transformation) – panel dwujęzyczny PL/EN

Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej: www.naukaipasja.com.pl oraz na profilu https://www.facebook.com/naukaipasja.

Referaty, które uzyskają pozytywną recenzję, mogą zostać opublikowane w czasopismach wydawanych przez WSIiZ, w tym z wykazu czasopism punktowanych przez MEiN: Studia Humana (20 pkt.) i Soci@lCommunication (20 pkt.) oraz Financial Internet Quarterly.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2021r. Możliwość rejestracji na stronie www.naukaipasja.com.pl