Wystartował nabór do konkursu międzyuczelnianego LUBLIN UP!

123.jpg (44,45 kB)

Wystartował nabór do konkursu międzyuczelnianego LUBLIN UP!
Masz pomysł na biznes, ale boisz się zaryzykować? Szukasz wsparcia, aby skomercjalizować swój innowacyjny pomysł?
W czasie konkursu zespoły projektowe skorzystają z szeregu warsztatów oraz będą pracować z mentorami i ekspertami, w tym m.in. przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu, uczelni, czy też organizacji wspierających startupy.
Adresaci Konkursu: studenci i doktoranci Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a także młodzi naukowcy z ww. uczelni, zrzeszeni w zespoły projektowe (2-5 osób). Do wygrania 3 vouchery na usługi okołoprojektowe, dostosowane do specyficznych potrzeb zwycięzców (o równowartości 12 000,00 zł, 8 000,00 zł oraz 5000,00 zł).
Jak wziąć udział w konkursie?
Do 24 marca należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym trzeba opisać główne założenia pomysłu, w tym cel oraz warunki realizacji projektu, opowiedzieć o swoim zespole projektowym, bo jak wiadomo talent wygrywa mecze, ale praca zespołowa i inteligencja wygrywają mistrzostwa. Kolejny etap to ocena formalna i merytoryczna, a jeśli aplikacja zostanie pozytywnie oceniona zacznie się prawdziwa konkursowa przygoda – od mentoringu w zakresie kompetencji liderskich oraz w zakresie przedsiębiorczości aż po wielki finał, który może otworzyć drzwi dla realizacji pomysłu biznesowego.
Organizatorzy: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet Medyczny w Lublinie - UMLub oraz Politechnika Lubelska zrzeszone w Związek Uczelni Lubelskich we współpracy z Gminą Lublin.