0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

V edycja Akademii Mentora LKB

Informacje od Organizatora:

Grafika dla Mentee- Akademia Mentora LKB.png (1,15 MB)

 

Grafika do Mentorów - Akademia Mentora LKB.png (294,39 kB)

 

Drodzy studenci,

Wiemy, że okres wakacji właśnie się rozpoczyna, jednak mamy dla Was wyjątkową propozycję, która pozwoli Wam aktywnie spędzić ten czas! Jeśli chcesz zainwestować w rozwój swojej kariery, to jesteśmy tu dla Ciebie!

Czy masz ambitne cele zawodowe? Marzysz o założeniu własnej działalności gospodarczej? A może chcesz wzmocnić swoje umiejętności, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Zapraszamy Cię do dołączenia do V edycji Akademii Mentora LKB w roli Mentee!

Kim jest Mentee?

Mentee to osoby z klarownymi celami zawodowymi, które chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy lub planują założyć swoją działalność gospodarczą, zaplanować karierę zawodową. W ramachsesji programu Akademii Mentora LKB zdobędziesz unikatową wiedzę wykwalifikowanych przedsiębiorców oraz liderów biznesu.

Czym jest Akademia Mentora LKB?

Akademia Mentora LKB to innowacyjny program stworzony w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie mentoringiem. Naszym głównym celem jest przygotowanie doświadczonych liderów biznesu do pełnienia roli Mentora. Mentor poprzez proces mentoringowy wspiera Mentee w kształtowaniu jego kariery zawodowej oraz rozwijaniu kompetencji przywódczych. W ramach Akademii Mentora wsparciem objęci są Mentee poprzez prowadzone profesjonalne sesje mentoringowe.

Czego możesz oczekiwać od Akademii Mentora LKB?

Dołączając do Akademii Mentora LKB, otrzymasz możliwość:

  •  Współpracowania z doświadczonymi liderami biznesu - Mentorzy Akademii Mentora LKB to doświadczeni przedsiębiorcy, gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z Tobą.
    Będziesz mieć niepowtarzalną szansę uczyć się od najlepszych!
  • Cennych narzędzi i wskazówek - otrzymasz praktyczne narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności przywódcze i osiągać sukcesy w swojej karierze.
  • Budowania wartościowych kontaktów - Akademia Mentora LKB daje możliwość nawiązywania relacji pomiędzy Mentorem a Mentee, która sprzyja wzajemnej wymianie wiedzy oraz doświadczeń.

UWAGA! Jeśli twoje plany uniemożliwiają Ci wzięcie udziału w Akademii Mentora LKB w czasie wakacji, to nic straconego! Czekamy na Ciebie już w październiku!

Poniżej przesyłamy formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/EThYKXfwb7LxPHgN6

Prosimy o jak najszybsze podjęcie decyzji, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!


📧 lkb@lkb.lublin.pl
📞 500 102 605

Czekamy na Wasz udział!

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej