0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Szlachetna Paczka poszukuje Wolontariuszy

Treść organizatora:

Koordynator_ka Regionalny_a Szlachetnej Paczki.png (1,62 MB)

Poszukiwani wolontariusze do programu Stowarzyszenia WIOSNA: SZLACHETNEJ PACZKI!

 Obecnie poszukiwani są:

  • Koordynator/ka Regionalnych Szlachetnej Paczki
  • Koordynator/ka Paczek Specjalistycznych
bez których Mądra Pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To właśnie oni odpowiadać będą za rekrutację i koordynację działań Wolontariuszy_ek odpowiedzialnych za realizację programu w województwie.

 

Proponujemy nie tylko satysfakcję z niesienia pomocyale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – 

związanych z zarządzaniem swoim czasemproject managementem oraz rozszerzeniem umiejętności komunikacyjnychinterpersonalnych wielu innych. 

Bez wątpienia będzie to propozycja atrakcyjna dla studentów chcących inwestować w swój rozwój.  

 

Kim jesteśmy? 

Stowarzyszenie WIOSNA jest organizacją powstałą w 2001 roku. Działa ona na terenie całej Polski, realizując takie programy jak SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Szlachetna Paczka od 22 lat pomaga najbardziej potrzebującym, przywracając godność, marzenia i dając nadzieję na zmianę tym, którzy już dawno ją stracili. Szlachetna Paczka to nie jednorazowy prezent -

to skuteczny, całoroczny i jedyny na świecie system pomocy bezpośredniej, który łączy ogromną skalę działania z tym, że konkretny człowiek wciąż pomaga w nim konkretnemu człowiekowi.

W ubiegłej edycji Szlachetna Paczka dotarła z pomocą do ponad 15 400 rodzin w trudnej sytuacji materialnej. Udało się to dzięki pomocy blisko 12 000 wolontariuszy.

 

Co daje uczestnictwo w naszym wolontariacie?

  • Rozwój osobisty i cenione kompetencje, które sprawiają, że nasi wolontariusze są atrakcyjnymi kandydatami dla każdego pracodawcy – zarządzanie, organizacja eventów, praca projektowa; 

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, czyli kluczowe składniki każdego sukcesu; 

  • Wpływ na otoczenie, lokalną społeczność; 

  • Sieć kontaktów biznesowych do artystów, urzędników, lokalnych biznesmenów. 

 
Treść ogłoszeń:
 

 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej