0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Ruszyły zapisy do projektu EWA (Empowering Women in Agrifood) realizowanego przez EIT Food!!

k28052021-1Logo_EITFood_EWA_2021.jpg (126,29 kB)

 

Ruszyły zapisy do projektu EWA (Empowering Women in Agrifood) realizowanego przez EIT Food!!

Zmieńmy razem krajobraz startupów w Europie Środkowo-Wschodniej i dodajmy kobiecy akcent!

Jesteś zainteresowana tematyką rolno-spożywczą?

Widzisz w niej swoją przyszłość i masz pomysł na dedykowany projekt?


Weź udział w programie EWA (Empowering Women in Agrifood) realizowanym przez EIT Food i wygraj nawet 10.000 EUR na rozwinięcie swojego biznesu!

 

EIT Food to największa europejska inicjatywy w zakresie innowacji w żywności zbudowana jako konsorcjum kluczowych biznesowych uczestników rynku spożywczego, start upów, ośrodków badawczych  i uniwersytetów z całej Europy. Jest jedną z ośmiu społeczności  Wiedzy i Innowacji (KIC) wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), niezależnego organu UE stworzonego w 2008 roku w celu promowania innowacji i przedsiębiorczości w Europie.

Celem EIT Food jest „zabezpieczanie przyszłości” systemu żywnościowego, co obejmuje budowanie integracyjnej społeczności dla „wspierania innowacji na wszystkich etapach tworzenia przedsiębiorstw”.

 

EWA (Empowering Women in Agrifood) wspiera kobiety w rozwoju ich działalności biznesowej w obszarze rolno-spożywczym nie tylko poprzez finansowanie, ale przede wszystkim poprzez dostosowane do potrzeb szkolenia, mentoring i możliwości nawiązywania kontaktów. Celem programu jest kompleksowe wsparcie przedsiębiorczyń na wczesnym etapie kariery w wykorzystaniu ich potencjału, zapewnieniu im odpowiedniej wiedzy oraz dostępu do sieci kontaktów, tak aby mogły pomyślnie założyć i rozwijać zrównoważoną działalność biznesową w branży rolno-spożywczej.


Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

Przedsiębiorczynie z pomysłem na biznes, który zrewolucjonizuje nasz system żywnościowy, mogą zgłaszać się do 13 czerwca pod adresem https://www.f6s.com/polska

Spośród wysłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie 10 przedsiębiorczyń, które przez 5 miesięcy będą uczestniczyć w warsztatach i dedykowanych wydarzeniach, jednocześnie rozwijając swój pomysł pod indywidualnym okiem profesjonalnej Mentorki lub Mentora. W ramach uczestnictwa w programie pojawia się również bezcenną możliwość zbudowania międzynarodowej sieci branżowych kontaktów.

 

Projekt realizowany jest we współpracy z Fundacją Edukacyjną Perspektywy.
Kontakt – e.wyraz@perspektywy.pl

 

 

Zgłoszenia do projektu:

https://www.f6s.com/polska

 

Więcej informacji o projekcie:

https://www.eitfood.eu/projects/ewa-empowering-women-in-agrifood-2021

 

 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeńń

Zobacz więcej