„Odkryj swoje talenty z EIT Food!”

k23032021-3 EIT-Food.jpg (27,96 kB)           k23032021-4 EIT-Food.jpg (22,93 kB)

Ruszyła rejestracja na bezpłatny warsztat praktyczny „Odkryj swoje talenty z EIT Food!”

Kończysz studia lub jesteś w trakcie doktoratu?

Szukasz pracy bądź stażu w branży spożywczej?

To świetnie!

Odkryj swoje talenty  i zobacz, jak możesz je skutecznie przedstawić aplikując do pracy lub na staż taki jak EIT Food RIS Fellowships.

Już 1 kwietnia zapraszamy na praktyczny warsztat online, podczas którego dowiesz się:

Jak odkrywać swoje talenty
 Czy talenty mamy na stałe
 Jak znaleźć pracę zgodną z talentami
 Czym dokładnie jest program EIT Food RIS Fellowships
 Dlaczego warto aplikować na płatny staż w ramach EIT Food RIS Fellowships

Będziesz miał/a także okazję zdobyć nagrodę  – diagnozę talentów Testem Gallupa! – czyli zestaw 34 cech rozpoznawalnych na całym świecie.

EIT Food RIS Fellowships dowiedz się więcej o płatnym stażu i zdobądź bezcenne doświadczenie!

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJrejestracja otwarta do 30 marca

EIT Food RIS Fellowships Action Line to program stażowy, dający studentom, doktorantom oraz absolwentom możliwość podjęcia międzynarodowych, płatnych praktyk w czołowych przedsiębiorstwach przemysłu spożywczego i ośrodkach badawczych.

EIT Food to największa europejska inicjatywa w zakresie innowacji w żywności, mającej na celu budowanie zrównoważonego sektora rolno-spożywczego odpowiadającego na wyzwania przyszłości. To organizacja zbudowana jako konsorcjum kluczowych biznesowych graczy rynku spożywczego, start-upów, ośrodków badawczych i uniwersytetów z całej Europy. Jest jedną z ośmiu Społeczności Wiedzy i Innowacji (KIC) wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) , niezależnego organu UE stworzonego w 2008 roku w celu promowania innowacji i przedsiębiorczości w Europie.

k23032021 -2EIT_mailing.png (1,15 MB)