Relacja ze spotkania z firmą Deeplai

W dniu 09.04.2024 roku Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zorganizowało spotkanie z Firmą Deeplai.

deeplai logo best (1).png (61,81 kB)

Prelekcję prowadził CEO Swapan Chaudhuri oraz CTO Andrzej Saja.

Asystowała Patrycja Cichocka –Jabłońska zajmująca się sprzedażą.

Obecna była także Pani Edyta Serwin -Office Manager.

Spotkanie dedykowane było studentom kierunku leśnictwo, członkom SKN Leśników oraz wszystkim zainteresowanym tematyką ewolucji znakowania kłód drewna.

Uczelnię reprezentowały Panie dr inż. Joanna Gmitrowicz-Iwan oraz dr inż. Katarzyna Masternak.

Z ramienia Biura Karier obecna była Pani Magdalena Bohuniuk –doradczyni zawodowa.

Prelegenci podzieli się szczegółami całego systemu TimberID.

Specjaliści opowiedzieli także o historii firmy, jej strukturze i możliwościach zdobycia doświadczenia zawodowego.

Spotkanie było okazją do zdobycia bardzo ciekawej wiedzy, do zainspirowania się innowacyjnym sposobem znakowania drewna i poznaniem ludzi, którzy w swej pracy wychodzą poza utarte schematy ukazując niebanalne rozwiązania.

Relacja fotograficzna tutaj: zdjęcia z wydarzenia