0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Projekt Kawiarenki powraca!

Plakat kawiarenki ogólny.png (5,06 MB)

 

Mapę aktywności oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie: https://kompetencjejutra.lublin.eu/mapa-aktywnosci/.

 

W tegorocznej wiosennej edycji będziecie mogli wziąć udział w warsztatach dedykowanych dla miłośników języka angielskiego, francuskiego czy niemieckiego oraz poznać możliwości pracy po zakończeniu studiów lingwistycznych w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Rozwinąć kompetencje miękkie, w tym personal branding wykorzystując profil na LinkedIn, skorzystać z warsztatu z autoprezentacji, wcielić się w przedstawicieli różnych kultur i wykorzystać umiejętności negocjacyjne czy poznać międzynarodową etykietę biznesową. Dla miłośników branży IT Partnerzy Projektu przygotowali warsztaty z tworzenia responsywnej strony www, aplikacji Salesforce oraz wykorzystywanych języków programowania w księgowości. Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w grze stymulującej, która pokazuje wpływ KAIZEN na procesy oraz opracować sposoby na ograniczenie własnego śladu węglowego.

 

Wszystkie szczegóły oraz opis warsztatów znajdziecie na stronie: www.kawiarenki.lublin.eu

 

W tej edycji decyduje kolejność zgłoszeń więc nie czekajcie i rejestrujcie się już dziś!

 

Pamiętajcie! Po udziale w warsztatach otrzymujecie dedykowany certyfikat oraz usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach na czas udziału w spotkaniach, a przede wszystkim macie bezpośrednią możliwość spotkania się z osobami rekrutującymi do danej firmy i nawiązać współpracę w ramach staży, praktyk oraz ofert pracy!

 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej