0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Programy staży i praktyk Bank Pekao S.A

PEKAO staże.jpg (421,13 kB)

Jesteś w trakcie studiów lub właśnie je kończysz i szukasz dla siebie rozwojowej oraz przyszłościowej ścieżki kariery?

Bank Pekao S.A zaprasza na kolejną edycję programu praktyk i staży. Nie czekaj, aplikuj do 31 maja i zmieniaj z nami bankowanie na lepsze.

  • Realizuj projekty z zakresu bankowości internetowej, mobilnej, platformy open banking i płatności mobilnych – dołączając do stażu IT Banking Champions.
  • Rozwijaj się w działach analizy danych i big data, bankowości inwestycyjnej i korporacyjnej, rozwoju i wsparcia produktu, zarządzania ryzykami, dzięki ofercie elastycznego programu stażowego Banking Champions.
  • Stawiaj pierwsze kroki w obszarze finansów i bankowości mając dostęp do #2 największej bazy klientów i spektrum produktów w ramach 2-miesięcznego programu praktyk letnich Akademia Żubra.

 

Praca w banku to nie dla mnie? Nic bardziej mylnego. Mamy wiele obszarów, w których możesz się rozwijać:

Finansów, Bankowości, Analizie Danych i Big Data, Zarządzania Ryzykami, Bankowości Korporacyjnej i  Inwestycyjnej, Data Science, Nowych Technologii i Rozwoju Finansów w Oddziałach Bankowości Detalicznej, naszych Centrach Biznesowych MŚP i Korporacyjnych w całej Polsce oraz w IT rozwijając się na 4 ścieżkach: Tester, Programista, Analityk, Administrator.

 W naszej ofercie mamy wiele benefitów:

benefity.jpg (1,38 MB)

 

Branża bankowości jest bliżej niż myślisz. Wejdź na stronę Kariera na Bank  i aplikuj już dziś!

Jeśli jeszcze masz wątpliwości czy "Praca w banku to coś dla mnie"? Zapoznaj się z naszym nowym spotem wizerunkowym  i przekonaj się, że w PEKAO każdy może coś zmienić.

Bierz życie za rogi i dołącz do nas!

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej