Program stażowy Management Trainee 2023

header-pracuj-biedronka.png (1,25 MB)

Studencie, absolwencie – wnieś świeże spojrzenie do branży retail! Dołącz do firmy, gdzie będzie miał pole do popisu. Zapraszamy do aplikowania do programu Management Trainee 2023.

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, do którego zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, którzy marzą o dynamicznej i odważnej karierze zawodowej w przyszłościowej branży retail. Jeśli chcesz rozkwitnąć zawodowo, rozwinąć kompetencje liderskie i szybko awansować na stanowisko menedżerskie – dołącz do Biedronki!

Program Management Trainee ruszy w lipcu 2023r. Uczestnicy programu pierwsze miesiące spędzą na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tym roku będą to: Logistyka, Łańcuch Dostaw, Zakupy, Marketing, E-commerce, Finanse, HR oraz Store efficiency.

Projekty, w których uczestnicy programu wezmą udział są jednymi z kluczowych dla organizacji, których rozwój będzie miał realny wpływ na przyszłość firmy. Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy
w Biedronce uczestnicy, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera.

Uczestnicy programu Management Trainee zatrudnieni zostaną w oparciu o umowę o pracę. Dołączając do Biedronki mogą liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, dedykowany program rozwojowo-szkoleniowy, opiekę Mentora oraz atrakcyjny pakiet ponad 20 benefitów i świadczeń pozapłacowych.

Aplikuj do jednego z 9 działów w Biurze Głównym Biedronki w Warszawie oraz Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu i już dzisiaj rozpocznij swoją karierę zawodową w strukturach największej sieci detalicznej w kraju. Podejmij wyzwanie! Rekrutacja trwa do końca maja. Dowiedz się więcej na: www.karierawjm.pl/management-trainee