Oferta Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie

logo Urządu pracy.png (3,27 kB)

Drodzy studenci!

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

zaprasza do korzystania z dostępnej dla osób młodych szerokiej oferty wsparcia.

Można zyskać nie tylko ubezpieczenie zdrowotne, ale przede wszystkim łatwy dostęp do ofert pracy i miejsc czekających na stażystów, czy też wziąć udział w szkoleniu zawodowym.

Na osoby z pomysłem na własną działalność gospodarczą czekają dotacje na jej rozpoczęcie.

Wszystkie szczegóły znajdują się tu: muplublin.praca.gov.pl, a formalności można szybko załatwić przez internet.

k220222Ulotka plakat - Kończysz studia - I co dalej.jpg (672,46 kB)

Plakat:    Oferta Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie

Data dodania: 2022-02-21

k20211011Programy aktywizacji zawodowej.jpg (454,2 kB)

instucje_rynku_pracy.jpg (33,08 kB)

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku zaprasza do korzystania z usług i instrumentów rynku pracy w 2021 roku.

Właśnie ruszyły:

* Nabory na staże

* Prace interwencyjne

* Refundacje stanowisk i kosztów zatrudnienia pracownika

* Szkolenia dla pracowników.

Na stronie internetowej urzędu pod adresem: http://swidnik.praca.gov.pl/ znajdą Państwo bieżące informacje związane z działalnością urzędu m.in. dotyczące terminów naborów, sytuacji finansowej w urzędzie a także wnioski i regulaminy na poszczególne instrumenty rynku pracy, informacje o ewentualnych zmianach organizacyjnych w naszym urzędzie i informacje o nowych usługach i instrumentach dostępnych dla pracodawców (również informacje o wsparciu w ramach tarczy antykryzysowej COVID-19).

Data dodania 2021-03-01