0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Najnowsza inicjatywa EY - EY Certified

k01042021-4EY Certified.jpg (126,66 kB)

 

 

EY Certified to najnowsza inicjatywa EY skierowana do studentów, jednak nie jedyna… Tej wiosny czeka wiele atrakcji – dla każdego, bez znaczenia na jakim etapie studiów i planowania kariery jest.

EY Certified – poznaj swoje mocne strony, odkryj, jak je możesz wykorzystać i certyfikuj swoje osiągnięcia! Na początek możesz sprawdzić się w krótkim teście, przygotowanym przez ekspertów EY, żeby sprawdzić, co najlepiej do Ciebie pasuje. Wkrótce też zostanie otwarty kolejny etap – platforma certyfikacyjna. EY Certified to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wybory dotyczące kariery mają jeszcze przed sobą i chcą sprawdzić nie tylko siebie, ale i wszystkie możliwości, jakie czekają na młodych ludzi.
Weź udział na eycertified.pl.
To jednak nie wszystko, EY przygotował jeszcze wiele ciekawych inicjatyw, które warto poznać:

⦁ Największa rekrutacja w roku - do aplikowania zapraszamy studentów i absolwentów, którym EY oferuje płatne praktyki oraz stałą pracę. Oferty dotyczą niemal każdego zespołu EY w Audycie, Doradztwie Podatkowym, Strategii i Transakcjach oraz Consultingu.
Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie ⦁ zacznijpoziomwyzej.pl.
Aplikuj do 12 kwietnia 2021 r.
⦁ Audit OdyssEY – konkurs dla studentów, w którym czekają na Ciebie prawdziwe historie ze spotkań na szczycie, nieoczekiwane zwroty akcji i zagadki do rozwiązania. Sprawdź, czy audyt to Twoja bajka. W nowej, odświeżonej formule, przeżyj biznesową przygodę, rozwiązuj case’y i zagraj o 20 000 zł, szkolenia i wiele innych nagród!
Wejdź do gry na auditodyssey.pl do 14 kwietnia.
⦁ Better Working World Data Challenge – konkurs dla studentów, w którym masz szansę opracować zautomatyzowany model wykrywania i prognozowania krawędzi pożaru przy użyciu obrazów lotniczych i satelitarnych z NASA, aby pomóc stawić czoła globalnemu zagrożeniu pożarami buszu.
Zgłaszać się można indywidualnie lub w zespołach na ⦁ bit.ly/DataChallenge2021

Ty też zainwestuj w siebie.

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeńń

Zobacz więcej