0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Kongres i Ogólnopolskie Targi Pracy NETWORKPOWER

baner_nwp_bz.png (633,44 kB)

Zapraszamy do udziału w Kongresie i Ogólnopolskich Targach Pracy NetWorkPower organizowanych przez Fundację OPTEA we współpracy z Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena, które odbędą się 17 i 18 października 2023 roku w G2A Arenie w Jasionce koło Rzeszowa.

Podczas 2-dniowego Kongresu, którego program jest dostępny pod linkiem  https://kongres.networkpower.pl/program, wielu ekspertów m.in. z działów HR, prezesów, prawników, przedstawicieli administracji rządowej wypowie się na tematy związane z trendami na rynku pracy, zmianami i nowościami technologicznymi, wyzwaniami i szansami związanymi z zatrudnianiem pracowników wykluczonych społecznie oraz pracowników z Ukrainy, zmianami w kodeksie pracy i wieloma innymi zagadnieniami, z którymi mierzy się współczesny rynek pracy.

Udział w targach pracy przewidziany jest dla ponad 200 wystawców poszukujących pracowników. Pracodawcy z całej Polski, ze wszystkich branż spotkają się w G2A Arenie aby zaprezentować nie tylko swoje aktualne oferty pracy, ale także nawiązać kontakty, które w przyszłości zaowocują współpracą. 

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami na temat Targów Pracy i Kongresu NetWorkPower na stronie www.networkpower.pl 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej