0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Konferencja Bazy Usług Rozwojowych

HOTNEWSBURf.jpg (173,2 kB)

 

 

Szanowni Państwo,

 

Już po raz szósty Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konferencję Bazy Usług Rozwojowych dla firm szkoleniowo-doradczych.

Wydarzenie odbędzie się w formule online, 9 marca o godz. 10:00.

Do udziału w konferencji zaproszeni zostali najważniejsi eksperci i praktycy, działający w branży usług rozwojowych.  Przed nami dzień pełen inspiracji i ciekawych rozmów.

Wśród prelegentów są m.in. Joanna Malinowska-Parzydło, która przedstawi tajniki budowania własnej marki i powie jak w praktyce stosować zasady personal brandingu. Wojciech Ławniczak pokaże jak skutecznie zaprojektować usługę rozwojową, która zwiększa szansę na efektywną sprzedaż. Jowita Michalska podpowie jak na rynku pracy mogą współpracować, koegzystować, twórczo konkurować osoby reprezentujące różne pokolenia, natomiast Piotr Maczuga, zaprezentuje przygotowywane obecnie przez PARP "pigułki wiedzy” czyli sposób na skuteczne szkolenie online. Nie zabraknie również debaty o umiejętnościach 2045 czyli jak uczyć w czasach gdy wszystko się zmienia, dyskusji o sile skutecznych szkoleń w obecnych czasach. W trakcie konferencji przybliżymy również projekty zaplanowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS).

Gościem specjalnym konferencji będzie komandos, dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania gen. Roman Polko który doradzi, jak znaleźć szanse w trudnych sytuacjach i spowodować by po kryzysie było lepiej niż wcześniej. 

Konferencję poprowadzi Justyna Dżbik – Kluge – znana dziennikarka, autorka książek, CEO Pani Redaktor Media, moderatorka wielu konferencji, debat i paneli dyskusyjnych.

Wydarzenie jest bezpłatne. Dołącz do nas już dziś.

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia: www.parp.gov.pl/konferencja-bur-2023

 
    www.parp.gov.pl

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej