0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

II edycja płatnych staży w IOŚ-PIB

Treść organizatora:

IOS_PIB_GRAFIKA_STAZOWA_2024.jpg (2,22 MB)

Zapraszamy do udziału w II edycji projektu stażowego w Instytucie Ochrony Środowiska – Państwowym Instytucie Badawczym, który skierowany jest do studentów IV i V roku studiów magisterskich, studentów studiów II stopnia i absolwentów studiów wyższych interesujących się zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska, cyberbezpieczeństwem, informatyką, finansami, administracją i innymi.

Staż trwa trzy miesiące i jest odpłatny. Miesięczne wynagrodzenie wynosi 4300 zł brutto.  Najlepsi stażyści po zakończonym stażu dostaną propozycję współpracy z Instytutem na dłużej.

Staż poprzedzony jest dwustopniowym procesem kwalifikacyjnym. W pierwszym etapie kandydaci przesyłają wymagane dokumenty, m.in. CV i list motywacyjny, w których określają m.in. w jakich komórkach organizacyjnych Instytutu chcieliby odbyć staż, a także wskazują preferowany termin jego rozpoczęcia. Drugi etap to rozmowa kwalifikacyjna, podczas której kandydaci przedstawiają swoje umiejętności i predyspozycje do wykonywania zadań w komórce organizacyjnej, do której aplikują. 

Szczegółowe informacje na temat programu stażowego znajdują się na naszej stronie internetowej (https://ios.edu.pl/staze/)  i w mediach społecznościowych (https://bit.ly/3yhF4hL).

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej