0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Gra o Karierę 2023 - Biura Karier dla Ciebie

 

Drogie Studentki/Drodzy Studenci

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy Was serdecznie na kolejną "Grę o Karierę".  Czeka Was 5 dni rozwojowych w postaci  warsztatów, paneli z pracodawcami, konsultacji oraz szkoleń  – sami zadecydujcie w czym chcecie wziąć udział.

Zarezerwujcie sobie czas na „Grę o Karierę” i przekażcie informację dalej.

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP.

Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim.

 

W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów i studentek z całego kraju.

 

Pamiętajcie !!! 

Będziemy dla Was w dniach 6 - 10 marca!

Pod tym adresem znajdziecie wydarzenia organizowane przez Akademickie Biura Karier z całego kraju:

https://graokariere.usz.edu.pl/ 

 

Biuro Karier Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie również włączyło się w ten projekt. 

Lista tegorocznych wydarzeń organizowanych przez Biuro Karier UP w Lublinie

Wszystkie wydarzenia odbywają się w formie stacjonarnej w Biurze Karier:

 

  1. Warsztat:  „Włącz się do gry”

Informacje o ofertach pracy, praktyk, wolontariatu i studiów podyplomowych - przekazanie idei kształcenia ustawicznego.

Prowadząca:  mgr inż. Dorota Piekutowska - Biuro Karier UP w Lublinie

data:  6 marzec  - poniedziałek

godzina: 9.00 – 10.00 

miejsce: Biuro Karier, pokój 115a, ul. Głęboka 31

Zapraszamy bez zapisów!

 

  1. Warsztat: "Poznaj siebie - zaplanuj swoją karierę"

Indywidualne doradztwo zawodowe połączone z badaniem kompetencji prowadzone przez doradcę - mgr Magdaleną Bohuniuk- Doradca zawodowy Biura Karier UP w Lublinie

data:  6 marca - poniedziałek

godzina: 10.00 - 11.00 

miejsce: Biuro Karier, pokój 115a, ul. Głęboka 31

Zapraszamy bez zapisów!

 

  1. Warsztat: „Rozmowa rekrutacyjna po angielsku”

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku, jakie są najczęstsze pytania zadawane przez rekruterów, jakich zwrotów używać i jakich błędów nie popełniać, to te wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas spotkania otrzymasz cenne wskazówki, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce.

Prowadząca: Dorota Marniak Program Manager @Resort Leaders – Firma Camp Leaders

data:  7 marzec  - wtorek

godzina: 9.00 – 10.30 

miejsce: Biuro Karier, pokój 115a, ul. Głęboka 31

Zapisy pod adresem : szkolenia@up.lublin.pl - (proszę podać w tytule wiadomości: „Rozmowa rekrutacyjna po angielsku”)

 

  1. Wydarzenie: Panel z Pracodawcami I

Na spotkaniu uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV.

Paneliści:

- Anna Iwanicka - Prezes Zarządu  Firmy Czekoladowe Sp zo.o oraz Pani Katarzyna Domańska - Członek Zarządu Firmy Czekoladowe Sp zo.o. - (Pijalnie Czekolady E.Wedel:  Nałęczów, Kazimierz Dolny, Lublin)

- Doradcy EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie: 

Marta Sadłowska- Doradca EURES oraz Jolanta Tkaczyk - Doradca EURES. Wydział Pośrednictwa Pracy WUP w Lublinie realizuje zadania związane z międzynarodowym  przepływem pracowników na terenie UE,  tj. pośrednictwem pracy w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia i koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń dla bezrobotnych.

Temat: "Mobilność na europejskim rynku pracy, czyli jak szukać pracy za granicą. Europejski Portal Mobilności Zawodowej”.

Paweł Dzierżak, Country Director Camp Leaders Poland sp. z o.o.spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu.

Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek programu.

data:  8 marca - środa

godzina: 8.00 - 11.00 

miejsce: Aula A, ul. Skromna 8, Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii   Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

 Zapraszamy bez zapisów!

 

  1. Wydarzenie: Panel z Pracodawcami II

Na spotkaniu uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV.

Paneliści:

- Szymon Włodarczyk – Prezes i współwłaściciel Firmy Hemplab  z o.o.

 

Spółka Hemplab to lubelskie przedsiębiorstwo zajmujące się przetwórstwem surowców roślinnych oraz produkcją suplementów diety, kosmetyków oraz paszy uzupełniającej na bazie naturalnych składników. 

 

Cele Firmy:

  • projektowanie produktów o krótkich składach 
  • korzystanie z surowców roślinnych uprawianych lokalnie
  • pełna transparentność pod względem składu oraz pochodzenia wykorzystanych składników
  • korzystanie z technologii zwiększających biodostępność substancji aktywnych w suplementach diety oraz kosmetykach
  • dostarczanie konsumentom produktów, których skład i forma przyjmowania zapewnia realne zastosowanie funkcjonalne.

- Rafał Flaga Doradca regionalny ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, Instytut Badań Edukacyjnych. O Instytucie: instytut badawczy prowadzący interdyscyplinarne badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji w Polsce. Uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych i wdrożeniowych, przygotowujemy raporty, sporządzamy ekspertyzy oraz pełnimy funkcje doradcze. Wspieramy szeroko rozumianą politykę i praktykę edukacyjną. Promujemy stosowanie zasady podejmowania decyzji w oparciu o wyniki badań, a szczególnie dużą wagę przywiązujemy do tych badań, których wyniki mogą zostać wykorzystane w polityce edukacyjnej, zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym. 

- Paweł Dzierżak, Country Director Camp Leaders Poland sp. z o.o.Firma Camp Leaders - spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych.

Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu.

Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek program

data: 10 marca - piątek

godzina: 9.00 - 12.00 

miejsce: Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w  Lublinie, ul. Głęboka 31,  Sala nr 308

Zapraszamy bez zapisów!


Zapraszamy!

Zespół Biura Karier UP w Lublinie

 

 

 

 

 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej