0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

EOJD Work in Lapland

Informacje od organizatora:

2023.09.07-0.png (3,3 MB)

Szukasz pomysłu na zimę? Złap szansę i zdobądź doświadczenie pracując za granicą!

7 września 2023 r. organizowana jest rekrutacja do pracy sezonowej w Laponii – Praca w Laponii/ Work in Lapland. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach Europejskich Dni Pracy online 2023. Jest to szansa i możliwość zdobycia doświadczenia dla osób szukających pracy w sezonie zimowym 2023 r. w turystyce i hotelarstwie. Wymagana jest znajomość języków obcych (głównie języka angielskiego) i chęć do pracy.

Podczas wydarzenia pracodawcy będą szukać osób do pracy m.in pracowników sezonowych w ośrodkach narciarskich, kelnerów, kucharzy czy kandydatów na elfów Świętego Mikołaja! 

Laponia jest jednym z fascynujących miejsc, które oferuje unikalne możliwości zawodowe.  Międzynarodowe wydarzenie rekrutacyjne online Work in Lapland jest doskonałą okazją dla tych, którzy marzą o pracy w tej malowniczej części świata. To także okazja do poznania ludzi z różnych stron świata i nawiązania międzynarodowych relacji. Nowe wyzwania, inny rynek pracy i różnorodność kulturowa pomogą wzbogacić kompetencje zawodowe i osobiste.

Laponia to nie tylko przyciągające oferty pracy, ale także zapierający dech w piersiach krajobraz, wyjątkowa przyroda, zaspy śnieżne, zorze polarne i liczne jeziora - tworzy to niesamowitą atmosferę. Praca w takim miejscu to okazja do połączenia kariery zawodowej z bliskością z naturą.

Osoba poszukująca pracy może zarejestrować się online przed wydarzeniem, przeglądać oferty pracy zarejestrowanych pracodawców i aplikować na wolne stanowiska. 

Podczas wydarzenia będzie można:

  • wysłuchać interesujących prezentacji o tym, jak to jest żyć i pracować w Finlandii i Laponii, 
  • oglądać wywiady z pracodawcami i filmy o miejscach pracy,
  • brać udział w rozmowach kwalifikacyjnych online,
  • otrzymać indywidualne porady od pracowników sieci EURES nt. warunków życia i pracy w Finlandii,
  • poznać ciekawe fakty na temat zimy.

Kiedy?  7 września 2023 r. w godzinach: 11:00 – 15:00 

Gdzie? Link do strony internetowej wydarzenia 

Film promujący wydarzenie Praca w Laponii

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej