ELEVEL-Academy zaprasza na webinar poświęcony programowaniu w Pythonie

Treść ogłoszenia:
05.jpg (31,21 kB)

Niemiecka firma e-learningowa "ELEVEL-Academy" serdecznie zaprasza wszystkich studentów/tki do udziału w bezpłatnym, dwugodzinnym webinarium wprowadzającym do programowania w języku Python, które odbędzie się 9 grudnia.

Python to wszechstronny język programowania znany ze swojej prostoty i powszechnego zastosowania. Nabycie umiejętności w Pythonie jest korzystne ze względu na jego zastosowanie w automatyzacji zadań, analizie danych i opracowywaniu praktycznych rozwiązań. Znajomość Pythona zwiększa umiejętności rozwiązywania problemów, sprawiając, że stajesz się bardziej konkurencyjny/a na rynku pracy, gdzie podejmowanie decyzji opartych na danych i automatyzacja są coraz bardziej istotne. Łatwość nauki tego języka i solidne wsparcie społeczności uczyniają go wartościową inwestycją w ciągłe uczenie się i pozostawanie aktualnym w ewoluujących branżach.

Interaktywne webinarium prowadzi doświadczony instruktor i oferuje możliwość bezpośredniej wymiany poglądów na temat omawianego zagadnienia, wyjaśnienia wątpliwości oraz uzyskania indywidualnego certyfikatu.

Rejestracja na webinar poprzez stronę ELEVEL, za pomocą poniższego linku:

W przypadku pytań dotyczących webinariów Organizator prosi o kontakt z Panem Maxem Middelhauve z ELEVEL pod adresem e-mail: max.middelhauve@elevel-academy.de.