Biuro karier zaprasza na kolejne spotkanie branżowe

!!!-maly!-LOGOTYP-LOGO-BIUR.jpg (12,62 kB)

Drogie Studentki/Drodzy Studenci!

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne spotkanie.

Tym razem będziemy gościć:

👉przedstawicieli Firmy Stokrotka Sp. zo.o.

Informacje o Firmie:

Stokrotka to nowoczesna sieć handlowa z bogatymi tradycjami polskiego handlu detalicznego. Nasza Centrala znajduje się w Lublinie. Jesteśmy wiodącym pracodawcą w regionie Lubelskim oraz jednym z 50 najlepszych pracodawców w Polsce według rankingu Wprost. Od 30 lat tworzymy autentyczną, pewną i stabilną firmę. Dziś Stokrotki zlokalizowane są w całej Polsce, a my należymy do prężnie rozwijającej się Grupy Maxima.

Nasze działania skupiamy także na inwestowaniu w technologie pozwalające na wykorzystywanie energii pochodzącej z odnawialnych źródeł i instalowanie na dachach sklepów własnych paneli fotowoltaicznych. Czujemy się społecznie odpowiedzialni, dlatego regularnie przekazujemy żywność na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Konsekwentnie inwestujemy w budowanie wartościowego i bezpiecznego środowiska pracy, naszym priorytetem jest zapewnienie wzajemnego szacunku, różnorodności i równości wszystkim pracownikom.

👉Przedstawicieli EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, którzy:
🔹przedstawią dla Was prezentację pt. "Mobilność na europejskim rynku pracy”
🔹podpowiedzą gdzie szukać sprawdzonych ofert pracy za granicą
🔹podpowiedzą na co zwrócić uwagę, aby nie dać się oszukać nieuczciwym pośrednikom
🔹zaprezentują możliwości oferowane przez Europejski Portal Mobilności Zawodowej

Wydział Pośrednictwa Pracy WUP w Lublinie realizuje zadania związane z międzynarodowym przepływem pracowników na terenie UE, tj. pośrednictwem pracy w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia EURES i koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń dla bezrobotnych.
Zespół EURES rusza właśnie z realizacją projektu „EURES i wszystko jasne!”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Okres realizacji: 01.05.2024 r. – 31.12.2026 r. Projekt ten zakłada szereg działań informacyjno-promocyjnych oraz organizację wydarzeń związanych z promowaniem i wspieraniem mobilności pracowników na unijnym rynku pracy. Działania te skierowane są do bezrobotnych, poszukujących pracy, migrantów powrotnych, uczniów szkół i placówek ponadpodstawowych, studentów oraz pracodawców.

Kiedy?
⏰20.05.2024 r., poniedziałek w godzinach 9:00- 11:30

Gdzie?
📌 Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Głęboka 31, Sala nr 308

Jak się zgłosić?
👉Wstęp wolny!

Zapraszamy!

Organizator:

Biuro Karier

20-612 Lublin, ul. Głęboka 31

e-mail: kariera@up.lublin.pl

STUDENCIE

Regularnie, klika razy w semestrze zapraszamy dla Ciebie przedstawicieli pracodawców, którzy przedstawią działalność swojej firmy oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Taka interakcja będzie dla Ciebie doskonałym sposobem na poznanie firm o różnej wielkości i różnych profilach działalności. Dowiesz się o specyfice pracy na określonych stanowiskach, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji, możliwościach rozwoju osobistego oraz ścieżkach kariery.

Na spotkaniach uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Pracodawców reprezentują osoby odpowiedzialne za HR, od których zależy rekrutacja pracowników. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV.