0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Biuro Karier zaprasza na spotkanie z Firmą "PZL-ŚWIDNIK" S.A.

!!!-maly!-LOGOTYP-LOGO-BIUR.jpg (12,62 kB)

✅Biuro Karier oraz Wydział Inżynierii Produkcji serdecznie zaprasza Was na spotkanie informacyjne z przedstawicielem firmy PZL ŚWIDNIK (Leonardo Company)❗️

Kiedy?
⏰21.05.2024 r., wtorek w godzinach 9:00- 10:30
 
Gdzie?
📌  Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, sala nr 366 , ul. Głęboka 28
 
Jak się zgłosić?
👉Wstęp wolny!

 


✅Będzie to doskonała okazja do zapoznania się między innymi z ofertą Płatnego programu rozwojowego Firmy  "PZL-ŚWIDNIK" S.A.


Informacje o Firmie:

PZLwidnik.png (53,59 kB)

Od 2010r. jesteśmy częścią międzynarodowego zespołu Leonardo – Grupy działającej w dziedzinach lotnictwa, kosmonautyki oraz obronności i bezpieczeństwa. Koncern zatrudnia ponad 49 tysięcy osób w zakładach produkcyjnych i biurach zlokalizowanych głównie we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce.

Obecność na światowych rynkach wymaga od nas nie tylko najwyższego zaawansowania technologicznego, ale również budowania, a następnie utrzymywania, bliskich relacji z klientem poprzez cały cykl życia naszych produktów. Jesteśmy kluczowym integratorem polskiego sektora lotniczego.

Na kartach historii lotnictwa zapisaliśmy się jako jedyny producent śmigłowców polskiej konstrukcji, a nasza 70-letnia obecność w branży lotniczej zaowocowała wyprodukowaniem 7400 śmigłowców i dostarczeniem ich do klientów w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie rozwijamy się jako Centrum Doskonałości Struktur Lotniczych, dysponując pełną zdolnością przemysłową w tym zakresie i ściśle współpracując z innymi zakładami naszej Grupy.


Biuro Karier

20-612 Lublin, ul. Głęboka 31

(81) 445 66 05

e-mail: kariera@up.lublin.pl


STUDENCIE

Regularnie, klika razy w semestrze zapraszamy dla Ciebie przedstawicieli pracodawców, którzy przedstawią działalność swojej firmy oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Taka interakcja będzie dla Ciebie doskonałym sposobem na poznanie firm o różnej wielkości i różnych profilach działalności. Dowiesz się o specyfice pracy na określonych stanowiskach, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji, możliwościach rozwoju osobistego oraz ścieżkach kariery.

Na spotkaniach uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Pracodawców reprezentują osoby odpowiedzialne za HR, od których zależy rekrutacja pracowników. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV


Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej