Biuro Karier zaprasza na 29 edycję Panel z Pracodawcami

!!!-maly!-LOGOTYP-LOGO-BIUR.jpg (12,62 kB)

25.png (1,23 MB)

Data: 16 listopada 2023r. (czwartek)

Godzina: 8.30-11.30

Miejsce: Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w   Lublinie, ul. Głęboka 31,  Sala nr 308

Plan spotkania:

8.30 – 8.45

przywitanie uczestników spotkania

8.45 – 9.20

prezentacja przedstawiona przez Pana Andrzeja Ściburę – Dyrektora  Regionalnego o/ Lublin, Firma BayWa

9.20 – 9.55

prezentacja przedstawiona przez Panią Beatę Furdel - Kierownik Referatu Wspierania Przedsiębiorczości Miejski Urząd Pracy w Lublinie

9.55 – 10.30

prezentacja przedstawiona przez Karolinę Woś, Specjalista ds. projektów, Lubelski Park Naukowo – Technologiczny S.A. Zadaniem Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego S.A. jest ułatwianie przepływu wiedzy między biznesem a nauką. Zespół Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego S.A. pomaga początkującym przedsiębiorcom w uruchomieniu i prowadzeniu własnej działalności oraz w transferze technologii. Udostępnia nieruchomości i infrastrukturę techniczną zapewniając przedsiębiorcom korzystne warunki prowadzenia działalności

10.30 – 11.05

prezentacja przedstawiona przez Panią Dorotę Marniak Camp Leaders Program Manager, Firma Camp Leaders Poland sp. z o.o.

11.05 – 11.30

dyskusja, sesja pytań i odpowiedzi

Paneliści:

• Andrzej Ścibura - Dyrektor Regionalny o/ Lublin Firma BayWa. BayWa Agro Polska Sp. z o.o. od 2014 roku profesjonalnie wspiera rolników wiedzą i doświadczeniem. Korzysta z blisko 100 lat doświadczeń niemieckiej BayWa AG. Firma proponuje kompleksową obsługę od siewu po korzystną sprzedaż płodów rolnych. Firma zaopatruje w starannie dobrane do rodzaju gleby nasiona, najlepsze środki ochrony roślin i nawozy. Oferuje usługi do efektywnego zarządzania gospodarstwem - program NEXT Farming. Prowadzi szkolenia polowe dla rolników. Kompetentnie doradza, dzięki czemu  klienci współpracujący z Firmą mogą osiągać najlepsze wyniki. Pracują z entuzjazmem, znają lokalny rynek, a klientom oferujemy indywidualne podejście. Dla klientów są zaufanym, bliskim partnerem.
  • Miejski Urząd Pracy w Lublinie. Pani Beata Furdel - Kierownik Referatu Wspierania Przedsiębiorczości przedstawi ofertę Urzędu w zakresie możliwości pozyskania środków na podjęcie działalności gospodarczej.
  • Lubelski Park Naukowo – Technologiczny S.A. Karolina Woś, Specjalista ds. projektów Zadaniem Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego S.A. jest ułatwianie przepływu wiedzy między biznesem a nauką. Zespół Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego S.A. pomaga początkującym przedsiębiorcom w uruchomieniu i prowadzeniu własnej działalności oraz w transferze technologii. Udostępnia nieruchomości i infrastrukturę techniczną zapewniając przedsiębiorcom korzystne warunki prowadzenia działalności.
  • Camp Leaders Poland sp. z o.o. Pani Dorota Marniak Camp Leaders Program Manager, poprowadzi szkolenie: „Rozmowa rekrutacyjna po angielsku”.Podczas wydarzenia zostaną omówione najczęstsze pytania zadawane przez rekruterów, przydatne zwroty oraz często popełniane błędy. Będziecie mogli posłuchać również o tym jak wyglądają amerykańskie campy i jak możecie wyjechać na wakacje do USA na program Work and Travel. Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji i wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu. Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestników programu.

Serdecznie zapraszamy!