Jak zorganizować praktyki studenckie - zapraszamy studentów do udziału w wydarzeniu!

Zarząd Śląskiego Towarzystwa Marketingowego zaprasza Studentów do udziału w bezpłatnym Kongresie Dobrych Praktyk Zawodowych, który odbędzie się online już w najbliższą środę 26 maja!

Kongres jest wydarzeniem, podczas którego organizatorzy i zaproszeni eksperci – przedsiębiorcy, studenci i przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego będą rozmawiali w jaki sposób zorganizować praktyki studenckie, aby miały one realny, dobry wpływ na rozwój dalszej kariery zawodowej.

Pełną agendę wydarzenia oraz formularz zapisu znajdą Państwo pod linkiem: https://www.marketingsilesia.pl/kongres-dobrych-praktyk-zawodowych

Wydarzenie jest częścią projektu. Szczegółowe informacje na temat projektu i jego rezultatów znajdą Państwo tutaj

KDPZ-grafika-na-slajder-strony_1200x500-px-1024x427.jpg (61,26 kB)