Ambasadorowie Karier UE start naboru edycji 2022/2023

AMBASADOR KARIER W UE

Banner.jpg (70,76 kB)

Po raz kolejny poszukujemy Ambasadora Karier UE na Uniwersytecie Warszawski. Rozpoczynamy przygotowania do edycji

na rok akademicki 2022/2023.

Co to za program?

Ambasadorzy Kariery UE to program w ramach którego studenci wybrani na ambasadorów karier UE z ramienia uczelni partnerskiej poznają

i promują możliwości pracy w instytucjach Unii Europejskiej. Celem programu jest promowanie możliwości odbywania praktyk i zatrudnienia

w strukturach UE wśród społeczności studenckiej.

Jeżeli chcesz:

• poznać specyfikę pracy w instytucjach UE,
  • wesprzeć w promowaniu różnych ścieżek rozwoju zawodowego na poziomie międzynarodowym,
  • zbudować sieć kontaktów międzynarodowych.

Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, elastyczną, kreatywną, posiadasz zdolności organizacyjne oraz chcesz się uczyć i rozwijać?

Aplikuj!

W tym celu prześlij nam:

• CV (w języku polskim i angielskim w formie Europass)
  • list motywacyjny w języku polskim
  • dokumenty potwierdzające znajomość języków obcych (certyfikaty lub dokumenty potwierdzające studiowanie w danym języku).

Aplikacje do programu przyjmujemy do 13 marca 2022 r., do godz. 23.59, pod adresem mailowym: kariera@up.lublin.pl.

W temacie należy umieścić „Aplikacja – Ambasador Karier UE na UP”.

Spośród wszystkich kandydatów wybierzemy 5 osób, które zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne.
Do 11 kwietnia zostanie wyłoniony jeden Ambasador Kariery UE na Uniwersytecie Warszawskim.

Masz pytania? Napisz do nas na adres: kariera@up.lublin.pl.