0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Ambasadorowie karier UE

Po raz kolejny poszukujemy Ambasadora Karier UE. Rozpoczynamy przygotowania do edycji na rok akademicki 2023/2024!

EPSO EU Career Ambassadors (K).jpg (196,75 kB)

Co to za program? Ambasadorzy Kariery UE to program w ramach którego studenci wybrani na ambasadorów karier UE z ramienia uczelni partnerskiej poznają i promują możliwości pracy w instytucjach Unii Europejskiej. Celem programu jest promowanie możliwości odbywania praktyk i zatrudnienia w strukturach UE wśród społeczności studenckiej. Jeżeli chcesz: poznać specyfikę pracy w instytucjach UE, wesprzeć w promowaniu różnych ścieżek rozwoju zawodowego na poziomie międzynarodowym, zbudować sieć kontaktów międzynarodowych.

Jesteś osobą komunikatywną, otwartą, elastyczną, kreatywną, posiadasz zdolności organizacyjne oraz chcesz się uczyć i rozwijać? Aplikuj!

W tym celu prześlij nam: CV (w języku polskim i angielskim w formie Europass) list motywacyjny w języku polskim dokumenty potwierdzające znajomość języków obcych (certyfikaty, zaświadczenia lub dokumenty potwierdzające studiowanie w danym języku lub uczestnictwo w zajęciach w języku obcym). Aplikacje do programu przyjmujemy do 28 lutego 2023 r., do godz. 23.59, pod adresem mailowym kariera@up.lublin.pl W temacie należy umieścić „Aplikacja – Ambasador Karier UE na UW”. Spośród wszystkich kandydatów wybierzemy 5 osób, które zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne online. Do 26 marca 2023 r. zostanie wyłoniona dwójka Ambasadorów Kariery UE w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Masz pytania? Napisz do nas na adres kariera@up.lublin.pl

 

INFORMACJE O PROGRAMIE

Od 2021 roku, opiekę nad programem po stronie Polski sprawuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. W latach 2011-2020 za koordynację udziału polskich uczelni w programie odpowiadało Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Co roku na uczelniach partnerskich zostają wyłonieni Ambasadorzy Karier UE, którzy odbywają szkolenie przed startem kolejnej edycji.

Więcej informacji o programie znajduje się pod adresem: https://epso.europa.eu/pl/eu-careers/eu_careers_student_ambassadors

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej