0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Akademii Mentora LKB

Rekrutacja Mentee w Akademii Mentora.png (404,82 kB)

Drodzy studenci!

 

Aktualnie trwa rekrutacja Mentee (mentorowanych) do procesów mentoringowych realizowanych w ramach Akademii Mentora LKB. Jeśli masz pomysł na biznes, a nie wiesz jak go zrealizować albo potrzebujesz wsparcia w rozwoju osobistym lub zawodowym, to Lubelski Klub Biznesu przychodzi Ci z pomocą!

 

Poniżej filmik informacyjny.

 

https://www.canva.com/design/DAFZ_XayPyY/DEL-Xu0iIM7PO2aFeuO6gA/watch?utm_content=DAFZ_XayPyY&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

 

Możesz zgłosić się do programu, uzupełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1TbLMcC2eEt7Z4a2aYwthNu0QBeahqhfFOxbhG7lcScClzg/viewform?usp=sf_link

 

oraz wysyłając zgodę na przetwarzanie RODO, który znajduje się  tutaj, na adres mailowy lkb@lkb.lublin.pl. Po zapoznaniu się z Waszymi materiałami Przedstawiciel LKB odezwie się jedynie do wybranych kandydatów, których uzna za gotowych do mentoringu.

 

Mentoring będzie prowadzony przez Mentorów, praktyków Biznesu z dużym doświadczeniem zawodowym w różnych branżach (produkcyjny, informatyczny, marketingowy, prawny, restauracyjny, finansowy), dydaktyków naukowych (psychologia, lingwistyka) oraz doradców zawodowych.

 

Osobom, które otrzymają potwierdzenie ze strony LKB z zakwalifikowaniem się do programu, zostanie przesłany przez Stowarzyszenie LKB link do zalogowania się na platformę.

 

 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej