A A A
Asystent Geodety/Geodeta
Miejsce pracy:
Lublin
Obszar:
Geodezyjne usługi, pomiary
Doświadczenie:
Poniżej 1 roku
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
11.05.2024
Ogólne informacje o firmie
ZDI Sp. z o.o.
Główne zadania

-    pomiary geodezyjne
-    prowadzenie prac związanych z obsługą geodezyjna budowy,
-    obsługiwanie instrumentów pomiarowych,
-    przygotowywanie opracowań kameralnych,
-    opracowywanie dokumentacji geodezyjnej

Oferujemy

•    udział w realizacji ciekawych projektów,
•    wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,
•    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•    atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
•    dofinansowanie do karty MultiSport,

•    pakiet medyczny,

•    liczne, wartościowe spotkania integracyjne,
•    praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole,
•    możliwość uzyskania praktyki zawodowej do uprawnień

Poszukujemy osób

Wymagania:

wykształcenie: wyższe (w tym inż.) lub student w trakcie studiów

Mile widziane:
•    czynne prawo jazdy kat. B

CV prosimy przesyłać na maila: kariera@zdi.pl