A A A
Branżowy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
woj. lubelskie, województwo lubelskie, świętokrzyskie, woj. świętokrzyskie, Kraków
Sprzedaż, Obsługa klienta, Leśnictwo, Rolnictwo, Ogrodnictwo sadownictwo, Systemy melioracji i nawadniania
Doświadczenie:
Poniżej 1 roku
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
21.11.2024
Ogólne informacje o firmie

P.H.U. HA-DWA-O Profesjonalne systemy nawadniania i nawożenia

HA-DWA-O istnieje od 2002 r. Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą i montażem systemów nawadniania, nawożenia i filtracji wody. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz Europy zachodniej.

Główne zadania

Poszukujemy BRANŻOWYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH. Oferowane stanowisko jest samodzielne i wymagające samodyscypliny i zaangażowania. Polega między innymi na spotkaniach z klientami na terenie ich działalności, doradzaniu i sprzedaży systemów nawadniania i nawożenia oraz filtracji.

To nie tylko praca, ale i kontakt z ludźmi, z przyrodą, to doskonały sposób na poszerzanie horyzontów i nauki. Zapraszamy w nasze progi.

Jeżeli się sobie spodobamy, gwarantujemy stałą, stabilną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Mile widziani handlowcy z województwa lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i łódzkiego. Teren pracy i pozyskiwania klientów to również województwa wskazane powyżej.

Zakres twoich obowiązków na tym stanowisku:

  • aktywne poszukiwania nowych klientów( sektor rolniczy, ogrodniczy, sadowniczy..)

  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami

  • doradztwo w zakresie nawadniania i nawożenia

  • aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych

  • udział w targach i spotkaniach branżowych

  • budowania pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

  • nowoczesne narzędzia pracy(samochód służbowy, laptop, smartfon)

  • wdrożenie do pracy i wsparcie zespołu

  • 4 tygodniowe szkolenie stacjonarne w siedzibie firmy w Gnieźnie

  • otwarcie pracodawcy na pomysły i innowacje

  • stabilną pracę w firmie będącej jednym z liderów branży nawodnieniowej

  • współpracę z doświadczonym zespołem w przyjaznej atmosferze

Poszukujemy osób

Od idealnych kandydatów oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie rolnicze, techniczne tematyczne, zbliżone do branży firmy

  • samodzielność w pracy i ustalanie priorytetów

  • gotowość do samodzielnej pracy w terenie

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • odpowiedzialność, samodzielność, dyspozycyjność

  • pozytywna postawa, pewność siebie i nastawienie na osiągnięcie celu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula RODO

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Ha-DWA-O” Paweł Filipiak z siedzibą w Piekarach koło Gniezna 62-200 na Osiedlu Porzeczkowym 3, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest P.H.U. HA-DWA-O Paweł Filipiak z siedzibą w Piekarach koło Gniezna 62-200 na Osiedlu Porzeczkowym 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Zaznaczamy, że klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj na stanowisko” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do P.H.U. HA-DWA-O Paweł Filipiak z siedzibą w Piekarach koło Gniezna 62-200 na Osiedlu Porzeczkowym 3 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz poniżej. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych będzie P.H.U. HA-DWA-O Paweł Filipiak z siedzibą w Piekarach koło Gniezna 62-200 na Osiedlu Porzeczkowym 3, tel: 507-128-939; Cel przetwarzania Pani/Pana danych osobowych- na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego; Dane osobowe, których przetwarzanie jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/ Pana, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jedynym odbiorcą Pana/ Pani danych osobowych jest P.H.U. HA-DWA-O Paweł Filipiak. Dane osobowe osób, które nie przejdą pozytywnie procesu rekrutacji zostaną usunięte bądź poddane anonimizacji w momencie zakończenia rekrutacji na dane stanowisko. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).