0
0
0
0
0
0
A A A
Młodszy Technolog Żywności w Dziale R&D
Miejsce pracy:
Brzeska 70 Janów Podlaski
Obszar:
Spożywcza
Doświadczenie:
Poniżej 1 roku
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, umowa cywilnoprawna
Oferta ważna do:
25.07.2024
Ogólne informacje o firmie

FoodWell to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku spożywczym, której historia i osiągnięcia sięgają ponad 30 lat. Od samego początku naszej działalności, wyznaczamy trendy i realizujemy innowacyjne projekty, kierując się naszymi fundamentalnymi wartościami: uczciwością, przywództwem i innowacyjnością. Specjalizujemy się w krajowej produkcji i sprzedaży szeroko rozpoznawalnych marek, takich jak Bakalland, Delecta, Purella, BeRaw oraz Anatol. Nasza misja wykracza poza granice kraju, gdyż z powodzeniem rozszerzyliśmy naszą działalność na ponad 50 rynków międzynarodowych.

Nasza filozofia opiera się na czerpaniu inspiracji z natury, aby tworzyć produkty, które nie tylko cieszą smakiem, ale także wspierają zdrowy styl życia i dobrostan. Produkty FoodWell łączą w sobie radość jedzenia z troską o zdrowie, promując ideę wellbeing'u. Dzięki zaangażowaniu w rozwój, współpracę i innowacyjność, dynamicznie się rozwijamy, wykorzystując naszą różnorodność do budowania silnej, zrównoważonej firmy.

Główne zadania

  • Weź udział w procesie projektowania nowych produktów – od opracowania receptur, poprzez testy produkcyjne, aż po pierwszą produkcję.
  • W duchu ciągłego doskonalenia optymalizuj receptury produktów i technologię produkcji
  • Testuj nowe surowce – zarówno w laboratorium jak i organoleptycznie 😊
  • Prowadź badania trwałościowe produktów
  • Opracowuj i aktualizuj dokumentację technologiczną produktów
  • Zatwierdzaj wzorce surowców i opracowuj ich specyfikację

Oferujemy
  • W pierwszych miesiącach stopniowe wdrożenie i wspólną pracę z doświadczonym pracownikiem, a docelowo samodzielne stanowisko, z dużą autonomią i swobodą działania.
  • Pracę w okresie dużego rozwoju firmy – wchodzimy w nowe kategorię oraz często realizujemy marki własne, które wymagają od Nas dużej kreatywności 😊
  • Uczestnictwo w branżowych targach – zarówno w Polsce jak i za granicą
  • Szkolenia i warsztaty w obszarze – technik produkcyjnych, maszyn jak i przepisów prawa
  • Pakiet standardowych benefitów
Poszukujemy osób
  • Umiejętności w zakresie: przygotowania receptur, wyliczenia wartości odżywczych, przeprowadzania testów produkcyjnych oraz prowadzenia dokumentacji technologicznej
  • Wiedzy w zakresie: w zakresie: procesów technologicznych w branży FMCG
  • W związku z coraz większą współpracą międzynarodową język angielski będzie Ci niezbędny – nie wymagamy pełnej płynności, natomiast znajomość na poziomie komunikatywnym
  • W kontekście umiejętności miękkich: oczywiście kreatywność i innowacyjność jako numer 1, natomiast bardzo ważna jest dla Nas także samodzielność i rzetelność

Mile widziane:

    • Zainteresowanie nowymi trendami w procesach technologicznych
    • Znajomość Naszych procesów technologicznych tj - wypiek cruncha, produkcja batonów, czy proces prażenia orzechów)