A A A
Web Developer
Miejsce pracy:
Poznań
Obszar:
IT
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, umowa zlecenie
Oferta ważna do:
02.11.2024
Ogólne informacje o firmie
SKILL & CHILL
Główne zadania

  • Udział w tworzeniu nowych aplikacji i rozwoju istniejących projektów,
  • Implementowanie nowych funkcjonalności i modułów dla poszczególnych projektów,
  • Rekomendowanie rozwiązania dla nowych funkcjonalności i modułów oraz ulepszanie istniejących,
  • Praca w metodologii Agile lub Scrum.
Warunki zatrudnienia

  • Pracę w formie zdalnej = brak dress code’u,
  • Stabilne zatrudnienie - możliwość wyboru typu umowy,
  • Długoterminowe i interesujące projekty,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Wyzwania, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności w zakresie web development,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Zajęcia z języka angielskiego,
  • Sprzęt potrzebny do pracy,
  • Spotkania integracyjne i wiele dobrej zabawy!