A A A
E-Volunteering in International Masters Team
Miejsce pracy:
Polska
Obszar:
Projekty - kosztorysy
Doświadczenie:
Poniżej 1 roku
Forma zatrudnienia:
praktyka
Oferta ważna do:
23.10.2024
General information about company
Stowarzyszenie LEVEL UP
Główne zadania
  • Zarządzaniem operacyjnym projektami IT dla klientów z sektora bankowości
  • Odpowiedzialnością za budżet, zakres, harmonogram i wyniki projektu
  • Bezpośrednim kontaktem z Klientem
Oferujemy
  • Praktyki w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznej, globalnej organizacji
  • Środowisko pracy z wysokimi standardami etycznymi
  • Ciągły rozwój osobisty i zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
Warunki zatrudnienia

Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • III, IV lub V rok studiów (preferowane kierunki ekonomiczne, HR, psychologiczne, socjologiczne)
  • Zainteresowanie tematyką HR oraz chęć rozwoju w tym obszarze
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu przez pół roku