0
0
0
0
0
0
A A A
Sprzedawca - umowa zlecenie dla studenta/studentki
Miejsce pracy:
Lublin ul. Spiessa
Obszar:
Sprzedaż
Doświadczenie:
Poniżej 1 roku
Forma zatrudnienia:
umowa cywilnoprawna
Oferta ważna do:
21.11.2024
Główne zadania
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy

Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie dla studenta/ studentki
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Warunki zatrudnienia
  • Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej
  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na email: Rekrutacja.Pszczolka@fcpszczolka.pl  wpisując w tytule wiadomości: Sprzedawca

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.