A A A
Junior Design Engineer
Miejsce pracy:
Lublin
Obszar:
Motoryzacja, Części mechaniczne pojazdów
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę, staż, umowa zlecenie
Oferta ważna do:
02.11.2024
Ogólne informacje o firmie

Endego Sp. z o.o.

W Endego jesteśmy dumni z tworzenia kompleksowych rozwiązań inżynierskich, które wyznaczają standardy w branży. Nasza specjalizacja obejmuje sektory: motoryzacyjny, kolejowy, rolniczy, pojazdów ciężkich, pojazdów użytkowych (jak autobusy), oraz dodatkowo sektory: medyczny czy AGD. Jako firma z polskimi korzeniami, mamy siedem oddziałów w Polsce, z główną siedzibą w Krakowie; a także biuro w Monachium i Rumunii.

Nasza załoga to obecnie 300 wykwalifikowanych specjalistów, zarówno inżynierów i inżynierek, jak i ekspertów i ekspertek w innych dziedzinach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz zespół stale się powiększa.

Główne zadania

  • Wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D zgodnie z projektem
  • Tworzenie elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Wsparcie zespołu konstruktorów w bieżących pracach projektowych
Oferujemy

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (Medicover)
  • Karta Medicover Sport
  • Wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego
  • Udział w programie poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy
Poszukujemy osób

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowany Wydział Mechaniczny lub pokrewny)
  • Dyspozycyjność min. 30h/tyg
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość programu CATIA V5 lub NX poparta wiedzą praktyczną przy wykonywaniu projektów własnych
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów
  • Chęć do nauki