A A A
Planista
Miejsce pracy:
Świdnik
Obszar:
Przemysł
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
12.07.2024
Główne zadania

  • Zarządzanie portfelem zleceń zgodnie z planem produkcji,
  • Bieżące monitorowanie i raportowanie planów produkcyjnych, kontrola wykonywanych zadań i przestrzeganie terminów realizacji,
  • Praca w systemie SAP i Excel,
  • Wspieranie działów poprzez tworzenie i utrzymywanie zaktualizowanego szczegółowego dziennego planu pracy,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.
Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny.
Warunki zatrudnienia

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale planowania, analiz lub finansowym,
  • Kompetencje miękkie: komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, nastawienie na cel, wysoka motywacja, proaktywność oraz otwartość na zmiany.