A A A
Czynności ogólnowydziałowe dla studentów/uczniów
Miejsce pracy:
Vetterów 22, Lublin
Obszar:
Filmy, audycje, spoty - produkcja, montaż, obróbka
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Oferta ważna do:
18.11.2024
Ogólne informacje o firmie

Intrograf – Lublin S.A. Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm poligraficznych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań i ulotek farmaceutycznych.

Aktualnie poszukujemy Zleceniobiorców do wykonywania: Czynności ogólnowydziałowe – dla studentów

Miejsce wykonywania zlecenia: Lublin, ul. Vetterów 22 Specjalna Strefa Ekonomiczna

Główne zadania

Do wykonana są proste czynności ogólnowydziałowe w szczególności:

• kontrola jakości wyrobów np. kolor, jakość sklejenia,

• oczyszczanie kartoników, pakowanie do pudełek zbiorczych,

• składanie pudełek, rynienek na ulotki,

• liczenie wyrobów.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę – zlecenia,

• instruktaż BHP,

• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej o atrakcyjnym profilu,

• przyjazne środowisko pracy.

Poszukujemy osób

Od kandydatów oczekujemy:

• statusu ucznia/studenta zaocznego,

• dyspozycyjności kilka dni w tygodniu w zadeklarowanych przez siebie terminach, zmiany w godz. 06:00-18:00 oraz 18:00-06:00

• ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej.