A A A
Płatny Staż / Praktyki w dziale Ciągłego Doskonalenia
Miejsce pracy:
Niemce k. Lublina
Obszar:
Automatyka elektronika
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Oferta ważna do:
12.05.2024
Ogólne informacje o firmie
PO LIGHTING POLAND SP. Z O. O.
Główne zadania
  • Pomoc w prowadzeniu projektów ciągłego doskonalenia
  • Wdrażanie narzędzi LEAN w obszarze produkcyjnym tj. 5S, SMED, TPM
  • Udział w balansowaniu procesów produkcyjnych
  • Pomiary czasu cyklu operatora / maszyny
  • Nadzór nad SPC w wybranych procesach produkcyjnych
  • Przygotowywanie raportów Pareto, wykresów Gantta, histogramów i innych wykresów środowiska excel
  • Udział w analizach skomplikowanych i chronicznych problemów
Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Konieczne narzędzia pracy
  • Zdobywanie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość nauki od profesjonalistów
  • Możliwość zawarcia kolejnych umów i nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę
Warunki zatrudnienia

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Preferowany status studenta studiów pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku Inżynieria produkcji lub pokrewnych
  • Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu
  • Znajomość środowiska Microsoft (w szczególności Excel i Power Point). Znajomość aplikacji Microsoft 365 będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Mile widziana znajomość metodyki 6 Sigma
  • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Samodzielność oraz podejmowanie własnej inicjatywy