0
0
:
0
0
:
0
0
A A A

Projekt Pomeranian START.IT

kreacja statyczna.png (774,29 kB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Absolwencie! Z dyplomem w garści zastanawiasz się, co dalej? Nie trać czasu i szybko wejdź do IT 👇

❗ Niezależnie od tego, czy ukończone przez Ciebie studia dotyczyły przedmiotów technicznych, biznesowych, czy kreatywnych – Twoja ścieżka do programistycznej kariery zaczyna się właśnie teraz.

✅ Postaw na intensywny kurs ze wsparciem UE i już jesienią wejdź na rynek pełen możliwości, świetnych zarobków i dynamicznych awansów. Podczas, gdy inni wciąż będą się namyślać - Ty poznasz tajniki pisania kodu, nauczysz się myśleć jak programista i odkryjesz sekrety pracy projektowej. Do tego wszystkiego, po kursie pomożemy Ci znaleźć pracę i dorzucimy pakiet benefitów na dalszy rozwój.

💪 Dołącz do nas i złap przewagę na rynku pracy!

 

Zapraszamy do projektu Pomeranian START.IT !

 

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej intensywny kurs programowania w technologiach front-endowych, połączony ze wsparciem w znalezieniu pierwszej pracy!  

To doskonała okazja dla młodych osób, kończących właśnie edukację i planujących poszukiwanie pierwszej pracyniezależnie od skończonego kierunku studiów! 

Wiedza domenowa i nawyki wyrobione w toku edukacji, połączone z umiejętnościami programistycznymi – znajomością języków i technologii – to doskonała recepta na sukces. 

Dzięki dofinansowaniu, cena kursu została obniżona aż 4000 PLN w stosunku do wartości rynkowej, zapewniając unikalną możliwość skorzystania z oferty niskim nakładem finansowym.

Za sprawą współpracy firm partnerskich, absolwentom oferujemy także szeroki pakiet wsparcia w znalezieniu pracy oraz dalszym podnoszeniu zawodowych kwalifikacji. 

Całkowita wartość dodatkowych benefitów wynosi nawet 7000 PLN – pakiet zawiera między innymi: 

  • darmowe założenie działalności gospodarczej i darmową księgowość przez 6 miesięcy, 

  • warsztat z mentorem kariery, 

  • przygotowanie personalnego CV oraz profili na portalach takich jak linkedin, pracuj.pl, no fluff jobs itp. 

  • zniżki na szkolenia poszerzające kompetencje. 

 

O projekcie można przeczytać tutaj: 

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Instytucje rynku pracy

Zobacz więcej

Współpraca

Zobacz więcej

Relacje z wydarzeń

Zobacz więcej