0
0
0
0
0
0
A A A
Starszy Inspektor ds. BHP w dziale BHP
Miejsce pracy:
Lublin
Obszar:
Bhp bezpieczeństwo pracy
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
staż
Oferta ważna do:
07.07.2024
Główne zadania

Do twoich zadań będzie należało:

- prowadzenie biura

- prowadzenie Social Mediów

- opracowywanie i prezentowanie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów

- udział w tworzeniu instrukcji stanowiskowych, ocen ryzyka

- prowadzenie procesu zgłaszania i rejestrowania wypadków przy pracy, wypadków  w drodze do pracy

- prowadzenie szkoleń i dokumentacji BHP

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

- zatrudnienie w oparciu o umowę stażu + wynagrodzenie prowizyjne w oparciu o osiągnięte wyniki + możliwość stałego zatrudnienia

- pracę pełną wyzwań w zgranym zespole

- możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie

Warunki zatrudnienia

Poszukujemy osób

Czego oczekujemy od Ciebie?

- umiejętność nawiązywania kontaktów, pracy w zespole

- samodzielność, odpowiedzialność

- znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy

- prawo jazdy kat. B

- kreatywność