0
0
0
0
0
0
A A A
Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy:
ul. Nowy Świat 38 20-418 Lublin
Obszar:
Finanse, Ekonomia, Finanse rachunkowość
Doświadczenie:
Od 1 do 2 lat
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
07.07.2024
Ogólne informacje o firmie

Lublin Forensic Group Sp. z o.o.

Jesteśmy grupą biegłych sądowych i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Przedmiotem naszej działalności jest wydawanie opinii i ekspertyz z różnych dziedzin kryminalistyki. W związku z rozwojem Działu Księgowości Śledczej poszukujemy specjalisty ds. księgowości śledczej.

Główne zadania
  • analiza informacji pochodzących z dokumentów finansowo – księgowych, maili, rejestrów handlowych itp.,
  • opracowywanie analiz i badań własnych będących podstawą wydawanych opinii/ekspertyz,
  • sporządzanie opinii/ekspertyz we wskazanym w zleceniu zakresie,
  • czynne uczestnictwo w pracach zespołu.
Oferujemy
  • umowę o pracę lub inny rodzaj umowy współpracy,
  • stałe zatrudnienie lub pracę dodatkową,
  • współpracę z doświadczonymi biegłymi sądowymi i specjalistami z różnych dziedzin,
  • możliwość zdobycia doświadczenia/rozwój zawodowy,
  • dodatkowe szkolenia (w tym studia podyplomowe) związane z profilem stanowiska pracy.
Warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę lub inny rodzaj umowy współpracy,
  • stałe zatrudnienie lub praca dodatkowa.
Poszukujemy osób

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – ekonomia, finanse i rachunkowość,
  • znajomość podstawowych aktów prawnych regulujących zasady działania jednostek gospodarczych w obszarze rachunkowości i finansów,
  • zrozumienie i znajomość wybranych procesów biznesowych,
  • umiejętność analitycznego myślenia, stawianie hipotez i ich weryfikacja w oparciu o informacje płynące ze zgromadzonych materiałów dowodowych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • dodatkowym atutem będzie: zainteresowanie tematyką nadużyć w obszarze działalności gospodarczej i przestępczości gospodarczej; znajomość zasad związanych z działaniami organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
Dodatkowe informacje

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lublin Forensic Group Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.”