0
0
0
0
0
0
A A A
Specjalista w Dziale Produkcji
Miejsce pracy:
Marynin
Obszar:
Biotechnologiczna, Przemysłu chemicznego
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
04.07.2024
Ogólne informacje o firmie

CORMAY DIAGNOSTICS - jesteśmy uznanym producentem wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutorem światowej klasy aparatury medycznej. Od ponad 35 lat produkujemy i rozwijamy testy stosowane w diagnostyce laboratoryjnej doceniane przez diagnostów na całym świecie. W Polsce nasz zespół składa się z ok. 200 osób, pracujących w 3 lokalizacjach: Warszawa, Lublin, Marynin koło Lublina (zakład produkcyjny).
Dołącz do nas ;)

Główne zadania
  • terminowa realizacja zadań wynikających z planu produkcyjnego
  • wytwarzanie półwyrobów
  • dozowanie półwyrobów na dozownikach ręcznych i półautomatycznych
  • konfekcjonowanie wyrobów gotowych;-terminowa realizacja zadań okołoprodukcyjnych np. związanych z tworzeniem dokumentacji
  • zapewnienie właściwej (np. określonej w specyfikacjach) jakości w procesie
  • zgłaszanie problemów, które powstrzymują / utrudniają osiągnięcie założonego celu
  • aktywny udział w procesie rozwiązywania problemów
  • zgłaszanie pomysłów na potencjalne usprawnienia procesu
  • poprawne i terminowe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • udział w projektach realizowanych w dziale produkcji – IVDR, TPM, Lean, Analiza Ryzyka, Walidacja Procesów.
Oferujemy
  • pracę jednozmianową od 7:00 do 15:00;
  • umowę o pracę
  • wypłatę zawszę na czas
  • pełne szkolenie z zakresu zadań
  • możliwość podwyższania swoich kompetencji
  • parking dla Pracowników
  • częściowe dofinansowanie pracodawcy do jednego z benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub karta sportowa
  • przyjazną atmosferę w pracy :)
Co jest dla nas ważne?
  • wykształcenie chemiczne lub pokrewne;

  • podstawowa znajomość narzędzi MS Office, szczególnie MS Excel i MS Word;

  • gotowość do pracy fizycznej – doraźne podnoszenie opakowań o masie do 20 kg;

  • umiejętność wykonywania prostych obliczeń matematycznych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • nastawienie na realizację celu;

  • wykonywanie zadań w terminie;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • znajomość języka angielskiego (poziom B1) jest traktowana jako atut.