Referent ds. Kontroli Jakości (bez doświadczenia) lub Specjalista Kontroli Jakości (z doświadczeniem)
Miejsce pracy:
Lublin ul. Spiessa
Obszar:
Spożywcza, Artykuły spożywcze, Cukiernicze wyroby
Doświadczenie:
Od 1 do 2 lat
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta ważna do:
25.05.2024
Główne zadania
  • ocenę jakości surowców, półproduktów i wyrobów gotowych;
  • nadzór nad wpływem procesu technologicznego na jakość powstającego w toku produkcji produktu i wyrobu gotowego;
  • pomiary fizyko – chemiczne w toku produkcji za pomocą przyrządów kontrolno – pomiarowych;
  • jakościowe zatwierdzanie wyrobów gotowych powstających w toku produkcji bieżącej, dopuszczanie do dalszej dystrybucji;
  • pobór próbek surowców, półproduktów i wyrobów gotowych do analiz laboratoryjnych;
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji systemowej przypisanej w instrukcjach dla niniejszego stanowiska;
  • bieżące wypełnianie raportu zmianowego kontroli jakości;
  • bieżąca współpraca z Działem Produkcji w zakresie zapewnienia jakości produktów;
  • weryfikację skuteczności mycia pomieszczeń, sprzętu produkcyjnego oraz higieny personelu zakładu.
Oferujemy
  • Stałe i stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę na zastępstwo – zatrudnienie bezpośrednio przez Fabrykę Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o.,
  • Bezpłatny transport na terenie Lublina,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in.: świadczenia świąteczne, dofinansowanie wypoczynku,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji.
Poszukujemy osób

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (Biotechnologia, Biologia, Chemia, Technologia żywności i żywienie człowieka, Towaroznawstwo- Zarzadzanie jakością towarów konsumpcyjnych, Dietetyka- Technologia żywności, Bezpieczeństwo i certyfikacja żywności);
  • mile widziane doświadczenie w pracy laboratorium,
  • znajomość ogólnej technologii produkcji wyrobów cukierniczych, systemów jakości według standardów bezpieczeństwa żywności HACCP, GMP i GHP;
  • znajomość norm ISO 9001, 22000, pożądana znajomość prawa jakości żywności,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym;
  • umiejętności obsługi komputera (Word, Excel);

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty oraz pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na email: Rekrutacja.Pszczolka@fcpszczolka.pl  wpisując w tytule wiadomości: Kontrola Jakości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

KONTAKT: Fabryka Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., ul. Ludwika Spiessa 7, 20-270 Lublin

        Tel. 81-463-23-09, 81-463-23-04

Data ważności oferty pracy: 19.05.2024r.