0
0
0
0
0
0
A A A
Płatny program rozwojowy PZL-Świdnik
Miejsce pracy:
Świdnik
Obszar:
Konstrukcje obiekty inżynierskie
Doświadczenie:
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Oferta ważna do:
30.05.2024
Ogólne informacje o firmie
Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL - Świdnik" S.A.
Główne zadania

Chciałbyś zacząć praktycznie projektować w CatiaV5?
Interesuje Cię tematyka branży lotniczej?
Chciałbyś podszkolić swój techniczny angielski?

A przede wszystkim….

Chciałbyś rozpocząć swoją karierę zawodową w PZL-Świdnik w jednym z obszarów technicznych?

Oferujemy specjalnie przygotowany program szkoleniowy, dzięki któremu poznasz świat konstrukcji maszyn, nauczysz się projektować w Catia V5 oraz rozwiniesz techniczny język angielski.

Oferujemy

Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Umowę zlecenie na czas trwania programu (około 2 miesiące od lipca),

Zatrudnienie po zakończeniu programu na umowę o pracę.

Warunki zatrudnienia

Absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów technicznych (m.in. Matematyka, Fizyka, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Elektrotechnika, Edukacja techniczno-informatyczna),
Ogólna wiedza techniczna,
Zdolności analityczne i ukierunkowanie na przedmioty ścisłe,
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prosimy o składanie CV przez formularz aplikacyjny: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Program-rozwojowy/4959-3011-25-6cc-2759.html